Henry B. Goodwin

(Tyskland, 1878-1931)
Henry B. Goodwin
(Tyskland, 1878-1931)

HENRY B. GOODWIN, fotografi, signerad Goodwin och daterad Utö 1922.

"God jul 1922!", "Donna skogsbyn". Ca 29,5 x 23,5 cm.

Monterad på papper/ kartong.

Utropspris
2 000 SEK