EERO AARNIO

Bordslampor, 3 st "Double Bubble", tillverkare Melaja, 2000-tal.

Höjd 37-54 cm. Bär etikett.

Konditionsrapport

Slitage. Fläckar. Gulnade. Ej funktionstestad. Minsta fungerar ej.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - N1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Rosenius

Anna Rosenius
Specialist Design

anna.rosenius@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 400 EUR

    Slutpris

    740
    EUR
    7 628 SEK
    874 USD

    Budhistorik (42 bud)
    10A17 maj 11:45740EUR
    1117 maj 11:45720EUR
    10A17 maj 11:44700EUR