Fanerat med olika träslag. Överdel med dörrpar och bakomliggande hyllplan. Nedtill med en låda samt dörrpar med bakomliggande hyllplan. Bredd 89. Djup 59. Höjd 162 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Repor. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.