CESONS GULDVARU AB ljusstakar ett par silver Göteborg 1963

Höjd ca 10 cm

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Repor. Fläckar. Fyllda fötter. Anlupen.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V2

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    400
    39 EUR
    48 USD

    Budhistorik (3 bud)
    317 apr 10:58400SEK
    217 apr 08:32350SEK
    111 apr 17:14300SEK