Design
1041498

BESTICKSERVIS, 29 delar, silver, "Uppsala", Erik Löfman, MGAB, Lidköping, 1960/70-tal.

Vikt 530 g exklusive knivar med stålblad.
Bestående av:
5 smörgåstknivar, längd 18 cm.
6 smörgåsgafflar
6 smörgåsskedar
12 kaffeskedar

Repor. Märken. Slitage.

Utropspris
2 500 SEK