HÖRNSKÅP, 1900-talets början.

HÖRNSKÅP, 1900-talets början.

Tvådelat. Fanérat med mahogny. Skåpluckor med bakomliggande hyllplan. Bredd 95. Djup 63. Höjd 194 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Märken. Fanerskador. Skador.

Utropspris
2 500 SEK