Stomme av rotting. Lösa plymåer. Bordsskiva av glas. Bordets höjd 55, diameter 76. Soffans bredd 125, djup 60, höjd 74, sitthöjd 45 cm. Fåtöljernas bredd 75, djup 60, höjd 74, sitthöjd 42 cm.
Slitage. Repor. Märken.