MAGNUS ENCKELL

Teckning, signerad.

Porträtt av biljettförsäljaren hos Galerie Hörhammer, 34x25 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Proveniens
Konstnären Magnus Enckell
Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - C1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Joachim Borgström

Joachim Borgström
Hemvärdering. Specialist klassiskt konst, möbler, konsthantverk och silver

joachim.borgstrom@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 500 EUR

    87
    EUR
    903 SEK
    107 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (4 bud)
    418 apr 10:0087EUR
    318 apr 09:3482EUR
    217 apr 16:3477EUR