Albert Gebhard

(Finland, 1869-1937)
Albert Gebhard
(Finland, 1869-1937)

ALBERT GEBHARD, tusch, signerad och daterad 25.5.1901

Flicka. Med dekikation åt Magnus Enckell. 27x22 cm.

Proveniens

Magnus Enckell

Utropspris
200 EUR