LENNART JIRLOW, gouache, signerad L. Jirlow.

Vid staffliet. 46 x 61 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram. Mindre krackelyrer framför allt i de gula partierna, pappret något vågigt.

Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Lena Rydén

    Lena Rydén
    Specialist modern konst, grafik

    lena.ryden@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss