FÅTÖLJ SAMT FOTPALL

Troligen 1960 / 70-tal.

Konstläder. Lösa sittplymåer. Med knapphäftning. Sitthöjd ca 40 cm

Se även item 1041793.

Konditionsrapport

Slitage. Märken. Repor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H83

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Graflund

Johanna Graflund

johanna.graflund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    363
    35 EUR
    43 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (2 bud)
    222 apr 10:01363SEK
    121 apr 23:49301SEK