Design
1041844

BERTIL FRIDHAGEN, sminkbord, för Bodafors, 1960 / 70-tal.

Tredelat. Fanerat med ek. Med uppfällbar klaff med undervarande sminkinredning, dubbla hurtsar med lådor. Totalbredd 210, djup 44, höjd 75 cm

Slitage. Märken.

Utropspris
3 000 SEK