STIG LINDBERG

10 servisdelar, "Terma", Flameldfast, Gustavsberg. 1900-talets andra hälft.

Bestående av fat och skålar. Största fatets längd ca 40,5 cm.

Konditionsrapport

Slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V21
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Rikard Klev

Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst

rikard.klev@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 001
    193 EUR
    238 USD

    Budhistorik (18 bud)
    218 apr 15:262001SEK
    1A18 apr 15:262000SEK
    118 apr 10:341900SEK
    Acceptpris på 800 SEK uppnåddes