RISTO SUOMI

Serigrafi, signerad och daterad 2002, numrerad 10/40.

Ett par, bildstorlek 59 x 89 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Laura Pohjola

Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi

laura.pohjola@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 200 EUR

    Slutpris

    30
    EUR
    312 SEK
    37 USD

    Budhistorik (1 bud)
    112 apr 20:5330EUR