MADELEINE PYK

Färglitografi, signerad och numrerad 1651/5000.

Vid bordet. P. 56 x 41 cm.

Konditionsrapport

Not examined out of the frame.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T227
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Jinnerot

Johan Jinnerot
Specialist äldre konst

johan.jinnerot@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    1 200
    116 EUR
    143 USD

    Budhistorik (4 bud)
    212 apr 09:131200SEK
    311 apr 22:211100SEK
    211 apr 21:201000SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes