JOSEF EKBERG

Vas, Sgrafitto, signerad och daterad 1920.

Höjd 38 cm

Konditionsrapport

Tillverkningsdefekter.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V22

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Claes Andersson

Claes Andersson

claes.andersson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    4 475
    431 EUR
    532 USD

    Budhistorik (12 bud)
    3A19 apr 09:514475SEK
    219 apr 09:514275SEK
    3A19 apr 09:513975SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes