KAMERAOBJEKTIV, Summicron - R 1:2/90, nr 2463989, Leitz, Kanada.

Svart. Utdragbart motljusskydd. Längd 10 cm.

Bruksskick och slitage. Motljusskyddet med stötmärken och hål. Damm. Ej funktionstestad.

Utropspris
4 000 SEK