TAKKRONA

1800-talets slut.

Mässingsstomme, 8 ljuspunkter. Behängd med margueriter och lövformade prismor, avslutande kula. Diameter 75 cm. Total höjd 110 cm.

Konditionsrapport

Sedvanligt slitage. Ej funktionstestad.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - F3

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 000 EUR

    400
    EUR
    4 091 SEK
    468 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (9 bud)
    222 maj 16:30400EUR
    222 maj 16:29370EUR
    222 maj 15:40350EUR