FLASKA glas märkt 1794

Fyrdelad, propp av vitmetall, höjd 21 cm

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Bruksskick.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V16

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 150
    111 EUR
    137 USD

    Budhistorik (8 bud)
    620 apr 18:181150SEK
    5A20 apr 18:181050SEK
    520 apr 17:29905SEK