TRÄDGÅRDSURNOR ett par betong mitten av 1900-talet

Diameter ca 48, höjd ca 41 cm

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Bruksskick. Nagg.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 800
    173 EUR
    214 USD

    Budhistorik (12 bud)
    3A20 apr 19:141800SEK
    620 apr 19:141700SEK
    3A20 apr 19:141600SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes