BOKHYLLA

Tassfötter, 1930-40-tal.

Betsad björk. Höjd ca 77 cm, längd ca 177 cm, djup 30 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G8

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jan Ahlklo

Jan Ahlklo

jan.ahlklo@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    850
    82 EUR
    101 USD

    Budhistorik (4 bud)
    2A20 apr 16:31850SEK
    120 apr 16:31800SEK
    220 apr 06:54350SEK