JUKKA SALMINEN

Olja på pannå, signerad och daterad 1998.

"Kokko pelastaa Väinämöisen", 42x30 cm.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Nina Westerlund

Stockholm, Helsingfors

Nina Westerlund
Ansvarig specialist klockor och smycken, gemmolog

nina.westerlund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 600 EUR

    Slutpris

    160
    EUR
    1 649 SEK
    189 USD

    Budhistorik (16 bud)
    318 maj 15:28160EUR
    418 maj 14:54150EUR
    318 maj 12:45140EUR