GOLVLAMPA

Märkt "Liberty", 1900-talets mitt.

Mässing. Rund fot. Ställbar skärm. Total höjd inklusive skärm 160 cm. Tygskärm medföljer.

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Slitage. Skador på skärm. Stickproppskontakt saknas.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T13

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    300
    29 EUR
    36 USD

    Budhistorik (1 bud)
    118 apr 23:06300SEK