SERVIS, 56 delar, porslin, "Navarra", "Naranja", Gallo Design, Villeroy & Bosch Group, 1990-tal.

Bestående av
1 karott med lock
1 sockerskål med lock
12 kaffekoppar
12 flata mattallrikar, diameter 26,5 cm.
12 djupa mattallrikar
12 assietter
1 såskanna med fat
1 såskanna utan fat
2 större serveringsskål
1 mindre serveringsskål
1 ovalt serveingsfat, längd 35 cm.

En mattallrik med obetydligt kantnagg. Smärre slitage.

Utropspris
2 500 SEK