Allmoge
1042976

SOFFA, allmoge, 1800-tal Finland.

Utdragbar. Längd 169 cm, djup 58 cm, total höjd 87 cm (sitthöjd ca 44 cm).

Ställvis omfattande slitage och skador. Senare skiva. Knopparna senare.

Utropspris
200 EUR