SIDEBOARD

Furu, 1960 / 70-tal.

Tre dörrar med dekor av rutor, bakomliggande hyllor. Bredd 155, djup 41, höjd 82 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Smärre slitage, repor, märken och fläckar. Ett gångjärn saknar brickor/distanser. Bakstycket med smärre hål.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H139

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Rikard Klev

Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst

rikard.klev@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    2 205
    212 EUR
    262 USD

    Budhistorik (23 bud)
    520 apr 16:512205SEK
    420 apr 16:492005SEK
    520 apr 16:291905SEK