SIDEBOARD, furu, 1960 / 70-tal.

Tre dörrar med dekor av rutor, bakomliggande hyllor. Bredd 155, djup 41, höjd 82 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage, repor, märken och fläckar. Ett gångjärn saknar brickor/distanser. Bakstycket med smärre hål.

Utropspris
3 000 SEK