FOTPALL

1950 / 60-tal.

Stomme av teak med fast stoppad skinnklädd sits. Längd 63, bredd 46, höjd ca 41 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Märken. Något instabil.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H83

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Rikard Klev

Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst

rikard.klev@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    660
    64 EUR
    78 USD

    Budhistorik (5 bud)
    120 apr 14:31660SEK
    2A20 apr 14:31610SEK
    220 apr 14:27550SEK