CARTIER, 'Trinity', örhängen, ett par.

18K guld i tre färger. Stämplade Cartier, GT 6980. Clipssystem med stift. Längd 18 mm. Vikt ca 10 gram.
Originalask. Certfikat. Kvitto från Bolins medföljer.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
14 000 SEK