18K guld i tre färger. Stämplade Cartier, GT 6980. Clipssystem med stift. Längd 18 mm. Vikt ca 10 gram.
Originalask. Certfikat. Kvitto från Bolins medföljer.
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.