COLLIER och RING

14K guld med utbytbara stenkulor.

Collierns vikt 25.6 gram (inkl. guldkulor), med följande par kulor: guld, tigeröga, rodokrosit, grön agat. Innermått 36 cm.
Ringens vikt 5.7 gram (med guldkula), med kulor av tigeröga, rodokrosit, grön, vit och blå agat, mossagat, ametist, rökkvarts, sodalit, amazonit. Mått 17/53.
Stämplade WW Denmark. Askar.

Konditionsrapport

Bruksslitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V43

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anita Bolin

Anita Bolin
Senior specialist smycken

anita.bolin@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 10 000 SEK

    6 600
    636 EUR
    784 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (8 bud)
    320 apr 16:456600SEK
    320 apr 16:426400SEK
    320 apr 16:416200SEK