EKIPERINGSSKÅP / KLÄDSKÅP

1900-talets mitt.

Åtta glasade luckor med bakomliggande hyllplan. Bredd 154. Djup 61. Höjd 155 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Skador. Torrsprickor. Fläckar. Ursprungligen fast monterad.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N5

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    4 430
    433 EUR
    507 USD

    Budhistorik (8 bud)
    617 maj 19:204430SEK
    4A17 maj 19:204230SEK
    4A17 maj 19:203400SEK
    Acceptpris på 3 000 SEK uppnåddes