ÖRHÄNGEN

Med äldre briljantslipade diamanter ca 2.00 ct.

18K vitguld. Diamanter ca H-I/Inclusion. Diameter ca 7 mm. Vikt 2,3 gram.

Konditionsrapport

Slitage.Diamanter med nagg och sprickor som når ytan.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - S3

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Sara Berglund

Göteborg

Sara Berglund
Gemmolog, värderare

sara.berglund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    10 timmar 15 minuter

    Utropspris: 50 000 SEK

    14 000
    1 363 EUR
    1 575 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 14 500 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (10 bud)
    824 jun 22:0914000SEK
    524 jun 21:5013000SEK
    623 jun 21:2712500SEK