SPEGEL

John Widdicomb Furniture, Grand Rapids Michigan, USA, 1900-talets första hälft.

Fanerad med valnöt, målad dekor. Skuren dekor av palmblad och urna. Höjd 120 cm, bredd 67 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor, skador och torrsprickor.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - C2

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Nan Jarjis

Nan Jarjis

nan.jarjis@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    3 dagar 7 timmar

    Utropspris: 200 EUR

    100
    EUR
    1 038 SEK
    123 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 110 EUR
    EUR

    OKAvbryt

    Budhistorik (1 bud)
    116 apr 21:24100EUR