SKÅP

Bodafors, 1900-talets andra hälft,

teak, front med dörrpar, bakomliggande hyllplan samt lådor. Ben med mässingsavslut. Etikettmärkt. Längd 110 cm, djup 40 cm, höjd 135 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Slitage. Märken.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lina Olsen

Lina Olsen

lina.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    2 600
    250 EUR
    309 USD

    Budhistorik (10 bud)
    522 apr 13:422600SEK
    6A22 apr 13:422400SEK
    622 apr 09:421300SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes