BREVKNIV, tenn, Firma Svenskt Tenn, 1930-tal.

Tenn. Handtag i form av smygande panter. Delvis graverad dekor. Stämplad med änglamärket Svenskt tenn. Längd ca 24 cm.

Slitage. Märken.

Utropspris
1 500 SEK