OKÄND KONSTNÄR

Olja på pannå, ej signerad, 1700-tal.

Jaktmotiv. 27 x 35,5 cm.

Konditionsrapport

Krackelyr. Retuscher. Märken. Smärre färgbortfall.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - P1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn

emma.svahn@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 dag 20 timmar

    Utropspris: 3 000 SEK

    2 545
    245 EUR
    302 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 2 745 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (11 bud)
    322 apr 21:492545SEK
    2A22 apr 21:492345SEK
    222 apr 07:442201SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes