Allmoge
1044272

KISTA, 1800-talets andra hälft.

Furu och järn. Bärhandtag. Längd 113 cm. Bredd 63 cm. Höjd 60 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Märken. Sprickor

Utropspris
1 500 SEK