Hänge stämplat S med svensk importstämpel. Fasettslipade vita paste stenar. Höjd hänge 70 mm. Kedja pansarlänk, längd 59 cm. Vikt 20 gram
Anlupen. Bruksslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10