BORDSUR MED KANDELABRAR ETT PAR, Frankrike, omkring 1900.

Sten och patinerad metall. Urtavla med romerska siffror märkt Reynaud Digne. Kandelabrar för fyra ljus vardera. Bordsurets bredd 24, djup 13,5, höjd 44 cm. Kandelabrarnas höjd 46 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Ej funktionstestad.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Maria Ribeiro

    Maria Ribeiro

    maria.ribeiro@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss