VÄGGPENDYL

Rokokostil, omkring 1900.

Stämplad "Hans Andersson Urmakare Stockholm". Bronserad. Skuren dekor. Emaljerad urtavla med romerska och arabiska siffror. Bredd 37. Höjd 82 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Märken. Krackelyr. Ej funktionstestad. Torrspricka.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Ribeiro

Maria Ribeiro

maria.ribeiro@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    763
    73 EUR
    85 USD

    Budhistorik (6 bud)
    2A12 jul 06:55763SEK
    412 jul 06:55713SEK
    2A 5 jul 22:24650SEK