1044343
ARNE JACOBSEN, 6 stolar, "Sjuan", Fritz Hansen.

Kromade ben med plasttassar. Stoppad sits och rygg klädda i brunt läder. Sitthöjd c:a 43 cm.

Smärre slitage. Senare klädsel. Repor. Smärre fläckar.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
15 500
1 457
1 642
Utropspris
18 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
11
20 maj 2018 19:05
15 500 SEK
10
20 maj 2018 19:05
15 000 SEK
11
20 maj 2018 19:05
15 000 SEK
10
19 maj 2018 18:53
12 000 SEK
19 maj 2018 18:09
9 400 SEK