BYRÅ

1960-tal.

Fanerad med teak. Sex lådor. Bredd 75,5, djup 37,5, höjd 105 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Smärre fläckar.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I2

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    750
    73 EUR
    86 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (6 bud)
    424 maj 13:15750SEK
    424 maj 13:15700SEK
    323 maj 18:30500SEK