KLÄDSKÅP, jugend 1900-talets början

Senare gråmålad. Dörr med dekor av äppelrelief, låda undertill. Bredd 69,5, djup 49,5, höjd 185 cm. Nyckel finns.

Senare målning. Smärre slitage.

Utropspris
3 000 SEK