HERRBETJÄNT

1900-talets slut.

Stomme i mässing. Betat trä. Höjd 100 cm.

Konditionsrapport

Slitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    3 dagar 2 timmar

    Utropspris: 1 500 SEK

    1 350
    130 EUR
    160 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 450 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (14 bud)
    2A19 apr 22:101350SEK
    319 apr 22:101250SEK
    2A19 apr 22:091150SEK