BOKHYLLOR

2 st, 1900-talets mitt.

Fanerade med mahogny. Sex hyllplan vardera. Skuren dekor. Bredd 137, djup 30, höjd 101 cm samt bredd 136, djup 30,5, höjd 102 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Märken. Torrsprickor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N11

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    3 100
    299 EUR
    368 USD

    Budhistorik (24 bud)
    224 apr 18:513100SEK
    324 apr 18:482900SEK
    2A24 apr 18:482800SEK