VICKE LINDSTRAND

Vaser, två st, glas, Kosta, 1900-talets mitt.

Underfångsglas i rött och vitt. Märkt "Kosta LH 1115" resp "Kosta LH 1116". Höjd 14-17 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Repor.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Graflund

Johanna Graflund

johanna.graflund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 200
    215 EUR
    252 USD

    Budhistorik (13 bud)
    716 maj 21:132200SEK
    8A16 maj 21:132000SEK
    816 maj 18:071520SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes