LJUSSTAKAR

Ett par, tenn, Art Deco, Ystad Tenn, 1938.

Stommen i form av fisk. Höjd ca 9 cm.

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Mindre bucklor. Den ena något sned.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V32

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Rydén

Karin Rydén

karin.ryden@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 dag 21 timmar

    Utropspris: 1 500 SEK

    350
    34 EUR
    42 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 400 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (2 bud)
    222 apr 20:50350SEK
    118 apr 21:08300SEK