BOKGÖMMA OCH BOKKASSETT

BOKGÖMMA OCH BOKKASSETT

Trä och papp. 23x15x6 cm resp. 27x21x7,5 cm.

Avnött. Smärre slitage. Repor.

Utropspris
1 500 SEK