MATBORD, Natuzzi, Italien, omkring 2000.

Skiva av ekfanér. Underrede fanerat med ek och med dekor av svart plast. Längd 180. Bredd 125. Höjd 74 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
2 400
213
222
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
11 jun 2018 16:15
2 400 SEK
11 jun 2018 16:15
2 200 SEK
11 jun 2018 16:15
2 000 SEK
11 jun 2018 16:15
1 900 SEK
11 jun 2018 16:14
1 900 SEK
11 jun 2018 16:14
1 800 SEK
11 jun 2018 16:14
1 700 SEK
11 jun 2018 16:13
1 600 SEK
6 jun 2018 22:13
1 500 SEK