Vitt glas med polykrom dekor. tt par vaser med svarta fötter, signerad J-fors B.L. 94021-38. Höjd 25-32 cm.
Smärre slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10